بیت کوین در مسیر ورود به کانال ۱۸ هزار دلاری

0

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است ارزش بیت کوین در یک روز بیشتر از هفت درصد بیشتر شد. اکنون بیت کوین در مسیر ورود به کانال ۱۸ هزار دلاری قرار گرفته است.

رشد ۷ درصدی بیت کوین در یک روز

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که تقاضاها برای خرید ارزهای دیجیتالی روز به روز در حال افزایش است. به همین منظور بالا ماندن جریان ورودی سرمایه نیز باعث بیشتر شدن قیمت‌های آن شده است. ارزش بیت کوین برای اولین بار در طول سه سال اخیر از کانال ۱۷ هزار دلاری عبوری کرد. اگر ارز دیجیتالی بتواند این کانال را پس از شکست دادن این محدوده مقاومتی مهم حفظ کند می‌تواند مسیر جدیدی را برای صعودهای بعدی خود و سایر ارزهای دیجیتالی فراهم کند.

در حال حاضر با ورود بانک‌های مرکزی به حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتالی به صورت جدی، باعث شد تا تعداد شرکت‌هایی که از این پس استفاده از ارزهای دیجیتالی را می‌پذیرند بیشتر شود و روزبه‌روز در حال افزایش باشد. به تازگی شرکت ای تی اند تی نیز آمادگی خود را برای پذیرش ارزهای دیجیتالی اعلام کرده است.

به گفته جوزف گواگلیردو کارشناس امور ارزی در موسسه تروتمان در حال حاضر مهم‌ترین دلیل استقبال جهانی از ارزهای دیجیتالی شیوع ویروس کرونا است. در حال حاضر نیز همه می‌خواهند راه‌های انتقال وجه را سریع‌تر و بدون دردسر پیدا کنند. به همین منظور قیمت بیت کوین رو به رشد قرار می‌گیرد.

علاقه معامله‌گران برای خرید بیت کوین باعث شده است که این ارز روند صعودی داشته باشد. به همین منظور بازدهی هفتگی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان به ۱۶.۳۶ درصد برسد. طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین با ثبت صعود ۷.۱۳ درصدی به ۱۷ هزار و ۷۶۴.۶۹ دلار رسید. بیت کوین بالاترین رکوردی که به ثبت رسانده است به روز ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷ برمی‌گردد که قیمت این ارز به ۱۹ هزار و ۷۸۳.۰۶ دلار رسید اما تنها کمی پس از آن این ارز با ریزشی شدید حدود یک سوم ارزش خود را از دست داد.

با این وجود رشد قیمتی علاوه بر بیت کوین، شامل بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتالی نیز شد. به صورتی که اتریوم با ۴.۴ درصد صعود به ۴۷۴.۸۸ دلار، بیت کوین کش با ۲.۵ درصد صعود به ۲۵۶.۳۸ دلار، لایت کوین با ۳.۹۱ درصد افزایش به ۷۳.۵۵ دلار، مونرو با ۳.۷۲ درصد جهش به ۱۲۲.۹۳ دلار، دش با ۰.۰۱ درصد صعود به ۸۱.۶۰ دلار، زدکش با ۱.۷۲ درصد افزایش به ۶۵.۴۳ دلار و میکر با ۰.۰۵ درصد رشد به ۵۲۱.۲۷ دلار رسیدند.

  عامل سبزپوشی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت چه بود؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.