آموزش تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال

0

رسانه مدیاتی – برای تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال می‌توان از چنجلی در نسخه اندروید استفاده کرد. اما اولین مشکلی که با آن روبه‌رو می‌شوید این است که با انتخاب چنجلی در بخش Exchange منوی سمت چپ، در منوی آبشاری، تتر یا حروف اختصاری آن USDT را نمی‌بینید. برای حل این مشکل مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را انجام دهید تا تتر نیز به لیست توکن‌های شما اضافه شود.

آموزش تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال

۱- برای تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال ابتدا باید در همان صفحه اول کوینومی روی گزینه + آبی رنگ ضربه بزنید یا از منوی سمت چپ Overview را انتخاب کنید. و سپس روی علاوه + آبی رنگ ضربه بزنید و سپس دومین گزینه Add Tokens را انتخاب کنید.

تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال

۲- همان طور که مشاهده می‌شود ۵ بلاک چین به منظور اضافه کردن توکن‌های جدید وجود دارد.. توکن تتر یا USDT روی سه بلاکچیناتریوم (Ethereum) ، اُمنی (OmniLayer) و ترون (Tron) قرار دارد.

تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال

۳- در این مرحله برای مثال بلاکچین اتریوم را انتخاب کنید. با انجام این کار علاوه بر تتر می‌توانید همه توکن‌هایی که بر این بستر نوشته شده‌اند را به کیف پول کوینومی خود اضافه کنید. سپس از شما خواسته میشود که رمزعبورتان را وارد کنید تا احراز هویت شوید. سپس در صفحه بعد آن می‌توانید همه توکن‌های موجود بر بستر اتریوم را مشاهده کنید. برای اضافه کردن تتر به کیف پول کوینومی کافی است با استفاده از آیکن ذره‌بین در بالای صفحه و تایپ USDT آن را جستجو کنید. در پایان آن را انتخاب کرده و روی علامت + آبی رنگ در پایین صفحه ضربه بزنید.

۴- از آن جایی که تتر بر بستر بلاکچین اتریوم است با نماد eUSDT در کیف پول کوینومی شما نمایش داده می‌شود. در نهایت برای اضافه کردن تتر به کیف پول کوینومی در بلاکچین‌های دیگر مانند اُمنی و ترون هم کافی است همین مراحل را مانند قبل انجام دهید. تتر اضافه شده به کیف پول کوینومی شما اگر بر بستر اُمنی باشد با نماد TetherUS نمایش داده میشود. تتر بلاکچین ترون نیز با USDT و TetherUSDt نمایش داده می‌شود.

در پایان نیز مانند مرحله‌‌های قبلی می‌توانید تتر را به بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر و بالعکس تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

برای تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال در نسخه دکستاپ نیز مراحل زیر را انجام دهید:

۱- برای تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتالی در کیف پول کوینومی نسخه دسکتاپ نیز مانند نسخه اندروید باید ابتدا آن را به کیف پول خود اضافه کنید. برای اینکار از منوی سمت چپ “Wallet” را انتخاب کرده و از پایین صفحه “Add Asset” را انتخاب و سپس روی “Add Token” کلیک کنید.

تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال

۲- در این مرحله از آموزش تبدیل تتر به سایر ارزهای دیجیتال صفحه‌ای روبه‌روی شما باز می‌شود که مانند نسخه اندرویدی آن می‌توانید ۵ بلاکچین را مشاهده کنید که برای مثال نیز بلاکچین اتریوم را انتخاب می‌کنیم.

۳- در این مرحله نیز باید رمز عبور خود را وارد کنید تا فرآیند احراز هویت شما انجام شود. سپس دوباره در پنجره باز شده USDT را جستجو و آن را به کیف پول کوینومی خود اضافه کنید. برای تتر بلاکچین های اُمنی و ترون نیز همین مراحل را انجام دهید. در نهایت نیز مانند مرحله قبلی که توضیح داده بودیم می‌توانید تتر را به بیت کوین و بالعکس تبدیل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.