امنیت کاربران با قابلیت ادیت در توییتر به خطر می افتد؟

0 1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – با توجه به گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است به نظر می‌رسد با قابلیت جدید توئیتر در زمینه ادیت یک توئیت، ردپایی از تاریخچه پیام های فرد به جا می‌ماند.

امنیت کاربران با قابلیت ادیت در توییتر به خطر می افتد؟

طبق گزارش های اخیر از زمانی که توئیتر اعلام کرد مشغول توسعه گزینه ادیت است، سوالات مختلفی درباره اقدامات شرکت برای سواستفاده احتمالی از ویژگی مطرح شده است.

در همین راستا گفته می شود جین مانچون وانگ یک توسعه دهنده نرم افزار که به مهندسی معکوس اپلیکیشن ها برای کشف ویژگی های جدید مشهور است، اعلام کرد ابزار جدید توئیتر احتمالا هر زمان که فرد نوشته ای را دستکاری می کند، یک توئیت جدید به وجود آورد.

او در این باره نوشت: به نظر می رسد روش توئیتر برای «ادیت توئیت» تغییر ناپذیر است و به جای تغییر در متن همان پیام، یک توئیت جدید با محتوای اصلاح شده و همراه فهرستی از توئیت های قدیمی قبل از ادیت می سازد.

همان طور که اعلام شد با توجه به گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است به نظر می‌رسد با قابلیت جدید توئیتر در زمینه ادیت یک توئیت، ردپایی از تاریخچه پیام های فرد به جا می‌ماند. از سوی دیگر چند توسعه دهنده نرم افزار توانستند قابلیت را قبل از راه اندازی رسمی، استفاده کنند. در اسکرین شات های منتشر شده توسط افراد گزینه ادیت از طریق منویی که با ۳ نقطه (…) مشخص شده، قابل دسترسی است.

علاوه بر مواردی که تاکنون گفته شده است به نوشته آلساندرو پالوزی به نظر می رسد اسکرین‌شات ها از این ویژگی، چشم اندازی از قابلیت ادیت در پلتفرم را نشان می دهد. البته توئیتر هنوز وجود ردیاب تاریخچه توئیت را تایید نکرده است.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.