لیست بازیهای شبیه به کال آف دیوتی

0
زمان مطالعه: 6 دقیقه

رسانه مدیاتی – هر بازی Call of Duty تقریباً گیم پلی مشابه بازی قبلی خود را با چند تغییر ارائه می دهد، اگر مدت طولانی است که بازی Call of Duty را انجام داده اید، و هریک از نسخه های آن را بارها و بارها به پایان رسانده اید ، ممکن است این بازی بزرگ برای شما بسیار کسل کننده شده باشد. اگر به دنبال بازی جدیدی مانند Call of Duty با جنبه های منحصر به فرد هستید.

لیست بازیهای شبیه به کال آف دیوتی

۱- بازی Counter Strike GO

یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازای از گذشته تاکنون برای رایانه های شخصی می باشد. . Counter Strike: Global Offensive تا حدودی شبیه Call of Duty است. هر دو بازی با مبارزات نزدیک یک گیم پلی مخشصی دارند . با این وجود Counter Strike یک رویکرد کمی متفاوت را اتخاذ کرده و به اصول اولیه می پردازد. در Counter Strike هیچ پرش مضاعف، سلاح آینده نگر یا حمله هوایی وجود ندارد.

این بازی همه چیز در مورد استفاده از مهارت های مکانیکی شما برای کشتن حریفان و پیروزی در هر دور است. شما تروریستی یا ضد تروریست هستید ، بنابراین باید روی هدف تیم خود تمرکز کنید. تروریست ها باید بمبی را بکارند و منفجر کنند در حالی که CT باید تلاش کند تا تروریست ها را از کاشت بمب جلوگیری کرده یا آن را پس از آنکه کاشته شد ، خنثی کند. Counter Strike یکی از مهیج ترین بازی های تیراندازی است.

۲- بازی Modern Combat 5

Modern Combat یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازای در اندروید / iOS است و پنجمین نسخه در این سریال است ، Modern Combat 5: Blackout قطعاً یک شاهکار است. این بازی با گرافیک خیره کننده و گیم پلی جامد خود مانند یک تیرانداز کنسول تمام عیار است . این بازی نزدیکترین بازی شبیه به Call of Duty باشد که در دستگاه های تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد. شما هم می توانید حالت مبارزات انتخاباتی را با سرعت انجام دهید تا دنیای خود را از نابودی نجات دهید و یا به سمت چند نفره بروید و در آنجا مجبور شوید در برابر سایر بازیکنان از سراسر جهان مبارزه کنید. حالت های چند نفره شبیه به Call of Duty است و شما در خانه با آن احساس راحتی خواهید کرد. اگر به دنبال یک کلون Call of Duty در دستگاه های تلفن همراه خود هستید ، Modern Combat 5: Blackout بهترین بازی برای شماست.

لیست بازیهای شبیه به کال آف دیوتی

۳- بازی Critical OPs

Critical OPs بیشتر شبیه به Counter Strike است تا Call of Duty ، اما از آنجا که Counter Strike و Call of Duty هر دو با هم شباهت دارند ، Critical OPs شایسته ذکر در این لیست است. این یکی دیگر از بازی های موبایل است که به ژانر تیرانداز ارائه می شود. شما در حال حاضر ۲ حالت چند نفره در بازی دریافت می کنید . این حالت ها پراکندگی و Team Deathmatch هستند.

مشابه Call of Duty ، می توانید به آخرین مسابقه ایستاده تیم بپردازید و تمام دشمنان خود را از بین ببرید و یا بازی Detonate / Defuse را در حالت Defuse انجام دهید. Critical OPs گرافیک عالی ، کنترل سیال و گیم پلی کاملی را ارائه می دهد که شما را در دستگاه Android خود سرگرم می نماید.

۴- بازی Battlefield One

Battlefield One به Call of Duty شبیه است به این معنا که هر دو این بازی ها تیرانداز اول شخص هستند و برای قابلیت پخش مجدد به حالت های چند نفره خود متکی هستند . Battlefield One مبتنی بر جنگ جهانی اول است و به شما امکان می دهد این جنگ را از نگاه سرباز تجربه کنید. شما می توانید از طریق حالت مبارزات انتخاباتی تک نفره زندگی این سربازان را که درگیر جنگ هستند تجربه کنید و یا در واقع می توانید در حالت چند نفره با سایر بازیکنان سراسر دنیا جنگ کنید. شما می توانید از سلاح های قدیمی استفاده کنید ، وسایل نقلیه کلاسیک را رانندگی کنید و از پرواز جت های مرگبار جنگ جهانی اول استفاده کنید.

Battlefield One احتمالاً یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازهای نسل فعلی است که دارای گرافیکی شگفت انگیز ، گیم پلی عالی و داستان تک نفره است تا شما را برای مدت طولانی درگیر کند. اگر به دنبال بازی مانند Call of Duty هستید اما در مقیاس بزرگتر ، بازی Battlefield بازی برای شما است.

لیست بازیهای شبیه به کال آف دیوتی

۵- بازی Overwatch

Overwatch شبیه به Call of Duty است اما با عناصر جدید زیادی و سبک گیم پلی شفاف همراه است . بازی سریع پیش می رود و به شدت به جنبش در میدان نبرد وابسته است. Overwatch ترکیبی کامل از عناصر MOBA و FPS است و گیم پلی بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد که باعث می شود شما سرگرم آن شوید. این بازی فهرست های متنوعی از شخصیت ها را در اختیار شما قرار می دهد که دارای هر شخصیتی است که توانایی ها و صفات مختلفی را دنبال می کنند.

مشابه MOBA ، شما برای غلبه بر دشمنان خود تیم هایی با DPS ، مخازن و پشتیبانی ایجاد می کنید. بازی گرافیکی عالی و پر جنب و جوش را ارائه می دهد که تجربه کلی گیم پلی را تقویت می کند. اگر می خواهید یک بازی مانند Call of Duty بازی کنید که در واقع عناصر جدید زیادی را به سبک FPS معرفی می کند ، Overwatch را امتحان کنید و ناامید نشوید.

۶- بازی Titanfall 2

در انتظار ترین دنباله اصلی Titanfall اصلی که روبات های غول پیکر را به ژانر FPS وارد کرد. Titanfall 2 مانند بسیاری از موارد مانند Call of Duty است ، بازی ربات های غول پیکر قدرتمندی با عنوان Titans را معرفی می کند که می توانید کنترل کنید و دشمنان خود را ویران کنید . Titanfall 2 همچنین یک حالت کاملاً جدید کمپین تک نفره را به همراه دارد که در بازی اول فاقد آن بود.

حالت تک نفره محتوای کافی را برای شما فراهم می کند تا مدت طولانی درگیر شوید. از طرف دیگر، حالت چند نفره ستون فقرات بازی است. شما باید در نبردهای شدید مقابل سایر بازیکنان از سراسر جهان به میدان بروید و باید دشمن خود را کنترل کنید تا بتوانید دشمنان خود را نابود کنید. اگر می خواهید یک بازی مانند Call of Duty را تجربه کنید که به شما امکان می دهد با ربات های غول پیکر بازی کنید ، بازی Titanfall 2 بازی برای شماست.

۷- بازی LawBreakers

LawBreakers ژانر تیرانداز را کاملاً تعریف می کند و یک سبک گیم پلی کاملاً جدید را به ترکیب می بخشد . این بازی در مورد مانور هوایی و مبارزه است. شما فقط در عوض شلیک افراد روی زمین قرار نمی گیرید بلکه می توانید از فیزیک با جهش سرپیچی کنید و در هوا حرکت کنید تا گلوله ها را بر روی دشمنان خود از زاویه های مختلف پرتاب کنید.

قانون و قانون گذاران در این بازی هیجان انگیز به سر و صدا پیش می روند. آماده استفاده از برخی حرکات چشمک زن شوید و از هر طریق مخالفان خود را به نمایش بگذارید تا ادعای پیروزی برای تیم خود داشته باشید. اگر از بازی کردن تیراندازی های سنتی خسته شده اید ، LawBreakers مطمئناً بازی ای است که با گیم پلی و مکانیک جدید خود می توانید آن را چک کنید.

۸- بازی Splatoon

Splatoon یک تیرانداز سوم شخص اختصاصی برای Nintendo Wii U و Switch است. این یک کودک کاملا دوستانه در کل ژانرهای تیرانداز است و سرگرم کننده ترین کار با اسپری جوهر را به همراه دارد. Splatoon کاملاً متفاوت از تیراندازهای سنتی شما نیست؛ زیرا سبک گیم پلی مشابهی را ارائه می دهد اما در عناصر کودک پسند بیشتری ارائه شده است. شما به جای آنکه گلوله ها را شلیک کنید ، جوهر را بر سر دشمنان خود اسپری کنید و قلمرو خود را نگه دارید.

حالت تک نفره به اندازه کافی مناسب است ، با این وجود سرگرمی واقعی در حالت چند نفره قرار دارد که می توانید از حالت های مختلف لذت ببرید و سرگرم شدن در برابر دوستان و افراد در سراسر جهان در نبردهای شدید با سم پاشی جوهر باشید. اگر Wii U دارید ، Splatoon یکی از بهترین بازی های تیراندازی روی این سیستم عامل است.

لیست بازیهای شبیه به کال آف دیوتی

۹- بازی Battlefront II

اگر مایل هستید از تاکتیک های ناخوشایند گرفتن پول نقد EA که ابتدا در بازی Battlefront II گنجانیده شده بود غافل شوید ، در واقع می توانید از این بازی لذت ببرید. EA اشتباهات خود را اصلاح کرد و تمام خریدهای درون بازی را فعلاً حذف کرد. با این حال ، جدا از همه آنچه Star Wars Battlefront II یک بازی عالی با گرافیک شگفت انگیز و گیم پلی جامد است . اگر تاکنون خواسته اید جهان ستارگان جنگ را تجربه کنید و در کنار شخصیت های مورد علاقه خود با جنگ ستارگان بجنگید ، می توانید در کنار هم با لوک و وادر و سایر شخصیت های جهان مبارزه کنید. اگر طرفدار واقعی جنگ ستارگان هستید ، از این بازی مهیج لذت خواهید برد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.