معرفی شرکت تبریز وب گستر

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت تبریز وب گستر از سال 1395 به صورت رسمی فعالیت خود را با مدیریت آقای هادی غیاثی، در حوزه طراحی وب‌سایت، به طور رسمی آغاز کرد. این شرکت فعالیت‌های مختلفی را در دنیای وب انجام می‌دهد که همه این فعالیت‌ها حول محور طراحی سایت می‌چرخد. از جمله کارهای مهم و اصلی دیگر این شرکت، سئو و بهینه سازی انواع سایت و کار با گوگل ادز نیز است. تبریز وب گستر در این زمینه موفقیت‌های بسیاری کسب کرده ‌و توانسته‌ است سایت‌های مشتریان خود را به بالاترین رتبه‌های گوگل برساند. مهمترین فعالت تبریز وب گستر طراحی وب سایت در تبریز است.

 

خدمات طراحی سایت و سئو سایت

در تبریز وب گستر، انواع سایت از قبیل شرکتی، فروشگاهی و شخصی، به صورت سفارشی و اختصاصی طراحی می‌شود. برای هر کسب و کاری وب سایت نیاز است و تیم تبریز وب با در نظر گرفتن خواسته مشتریان خود در جهت رضایتمندی آنها، بی وقفه در تلاش است به کسب و کارها کمک کند، تا فعالیت‌شان را در بستر اینترنت راه‌اندازی کنند.

فعالیت‌های سئو برای سایت‌ها نیز به صورت حرفه‌ای و با در نظر گرفتن 9 سال سابقه، در زمینه بهینه سازی سایت انجام می‌گیرد که در ادامه این فعالیت، شاهد اوج گرفتن سایت‌تان دربین سایت‌های مشابه خواهید بود. علاوه بر انجام کارهای سئو، تبریز وب گستر، مشاوره‌های مورد نیاز برای بهتر شدن کسب و کارها در بستر اینترنت را نیز به شما ارائه می‌دهد.

خدمات گرافیکی در تبریز

علاوه بر خدمات اصلی که در بالا اشاره شد این شرکت خدمات ثانویه و تکمیل کننده را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که از جمله آن‌ها کارهای گرافیکی مانند طراحی لوگو در تبریز، بنر، طراحی ست اداری، تراکت و…هستند. تمامی طرح‌ها با کیفیت عالی و با خلاقانه‌ترین ایده‌ها طراحی و تحویل مشتری می‌گردند. اگر در کنار طراحی، نیاز داشته باشید از یک طراح کاربلد مشاوره بگیرید، این شرکت شما را با بهترین گرافیست‌های خود، که در تبریز جزو حرفه‌ای‌ها هستند، آشنا می‌کند. شما با خیال راحت خواسته و منظور خود را به صورت مستقیم با طراح در میان می‌گذارید و نتیجه‌ای که می‌گیرید طبق خواسته خودتان خواهد بود.

خدمات آموزشی طراحی سایت در تبریز

اگر نیاز به آموزش دارید و می‌خواهید وارد حرفه برنامه نویسی وب شوید، شرکت تبریز وب خدمات آموزشی خود را با بهترین کیفیت و توسط اساتید مجرب با پیشینه چندساله در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد. آموزش‌هایی که در این شرکت خواهید دید نتیجه تجربه چندین ساله برنامه نویسان است و بعد از اتمام دوره‌ها شما نیز در این رشته متخصص خواهید شد.

همکاری‌ها

شرکت تبریز وب گستر، با شرکت‌های موفق و شناخته شده ایران مانند راست چین که در حوزه ارائه خدمات برای طراحان وب فعالیت دارد همکاری‌ داشته و تجربه‌های زیادی در کنار این شرکت به دست آورده است. نتیجه این همکاری یک تجربه عالی برای شرکت تبریز وب گستر بوده همچنان ادامه دارد.

در کنار فعالیت‌های داخل ایران، شرکت تبریز وب گستر با کشورهای همسایه نیز در ارتباط بوده و خدمات خود را برای آنها نیز عرضه داشته است. در بین این کشورها بیشترین همکاری با کشور ترکیه بوده و خدماتی مانند طراحی سایت و انجام سئو سایت برای کسب‌ و کارهای این کشور انجام شده که نتیجه آن درصد رضایتمندی بالا مشتریان بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.