ترفند برنده شدن در بازی pubg

0
زمان مطالعه: 4 دقیقه

رسانه مدیاتی – برای برنده شدن در بازی pubg باید استراتژی‌های خاص داشته باشید. به این منظور در ادامه نکاتی ارائه می‌کنیم که شما برای برنده شدن در بازی pubg به آن نیاز خواهید داشت. شایان ذکر است که این قابلیت‌ها در نسخه pubg lite نیز قابل استفاده خواهد بود.

ترفند برنده شدن در بازی pubg

استراتژی‌های موجود در بازی pubg ساده است. در این بازی گیمر ابتدا با چتر نجات فرود می‌آید و در اولین اقدام اسلحه و مهمات را جمع‌آوری می‌کند. در ادامه بازی نیز نبرد برای بقا و زنده ماندن خواهد بود.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که هنگام فرود باید در وسط دایره‌ای که در هر نقشه انتخاب می‌کنید فرود آیید؛ زیرا این نقطه می‌تواند امن‌ترین مکان برای شما باشد. همچنین شما برای فرود نباید مکان‌هایی خارج از دایره سفید یا مکان‌های شلوغ را انتخاب کنید؛ مگر در شرایطی که به توانایی‌های خود اطمینان زیادی داشته باشید. در ادامه نکاتی که ارائه می‌شود را رعایت کنید تا به پیروزی در این بازی برسید.

۱- ترس از فرود در مناطق آبی نداشته باشید

معمولا برای انجام این بازی توصیه می‌شود در مناطق آبی که لبه منطقه خطر و منطقه امن است فرود نیاید؛ زیرا با این کار به سرعت جان خود را از دست خواهید داد. درصد سلامتی شما نیز کمتر خواهد شد. اما همیشه به این روش عمل کردن خوب نیست. گاهی این کار ارزش دارد؛ زیرا هیچ‌کس تصور نمی‌کند که یک گیمر آن جا را برای فرود انتخاب کند. حتی اگر در این راه زخمی شوید می‌توانید برای مدت طولانی در آن منطقه و بیشه‌زار بمانید و دشمنان خود را غافل‌گیر کنید.

۲- برای پنهان شدن تپه بهتر از خانه است

ممکن است تصور کنید بهترین راه برای زنده ماندن در بازی پابجی، پنهان شدن در خانه است و این کار بهترین راه است. در صورتی که این تصور اشتباه است؛ زیرا حتی اگر با امنیت کامل نیز وارد خانه شوید، این امکان وجود دارد که دشمن منتظر ورود و خروج شما از آن خانه باشد تا حمله کند و بلافاصله پس از خروج کشته شوید. بنابراین بهترین مکان برای سنگر گرفتن این است که در تپه‌های پوشیده‌شده توسط علف‌های بلند سنگر بگیرید. با این کار میدان دید وسیع‌تری نیز خواهید داشت.

۳- تا حد امکان از کلاه آهنی سطح ۳ استفاده کنید

هنگام غارت منازل و مهمات ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که بین یک کلاه آهنی معمولی و کلاه آهنی سطح ۳ یک سرباز که در آستانه خراب شدن است کدام را انتخاب کنید.

در این شرایط تعداد زیادی از گیمرها  کلاه سالم معمولی را انتخاب می‌کنند. اما بهتر است بدانید که شما باید کلاه آهنی سطح ۳ ولو در آستانه خرابی را انتخاب کنید؛ زیرا این کلاه‌ها ایمنی بیشتری دارند و از هدشات شدن و کشته شدن شما توسط اسلحه m24 حریفان جلوگیری می‌کند. این ریسک را برای انتخاب نارنجک سطح ۳ خراب و نارنجک سطح ۲ سالم نکنید. در این شرایط همیشه باید  نارنجک‌های سالم ولو سطح پایین‌تر را انتخاب کنید.

۴- در لبه دایره سفید حرکت خود را تنظیم کنید

هر چه به انتهای زمان می‌رسید باید در لبه دایره سفید که ناحیه امن محسوب می‌شود، طوری حرکت کنید که مرکز دایره پشت شما باشد. در این شرایط شما از پشت خود مطمئن هستید و فقط باید فضای جلویی خود را پایش کنید.

۵- از کیت پزشکی خود برای بهبود زخم‌ها استفاده کنید

هیچ‌گاه برای بهبود زخم‌ها با استفاده از کیت‌های پزشکی دیر نکنید؛ زیرا استفاده کردن یا نکردن هرکدام از این کیت‌ها می‌تواند برنده یا بازنده را تعیین کند. به همین منظور ممکن است در پایان بازی با استفاده از یک خراش جزئی گلوله کشته شوید.

۶- میان بوته‌ها را برای اختفا هنگام خطر انتخاب کنید

بهترین کار برای پنهان شدن در بیشه‌زار، پنهان شدن در بوته های بلند است. بنابراین هیچ‌گاه به طرف مخفی شدن در بیشه زار از طریق دراز کشیدن روی چمن نروید؛ زیرا به سرعت کشته می‌شوید و دشمنان به راحتی‌ می‌توانند شما را ببینند.

۷- صبر داشته باشید و در موقعیت بمانید

ممکن است شما نیز علاقه داشته باشید هر چه سریع‌تر حدود ۲۰ نفر را در بازی پابجی بکشید و به عنوان برنده از آن خارج شوید. اما به خاطر داشته باشید که عجله کردن در بازی چیزی جز باخت برای شما به همراه ندارد. اکثراوقات دیده شده است که گیمرها اسلحه قوی نداشتند و توانستند گیمرهای عجولی که به این طرف و آن طرف می‌روند را بکشند. اما این اتفاق فقط با کمین کردن در مکان‌های مناسب و منظر ماندن به دست می‌آید.

سخت ترین و بهترین نقشه برای برنده شدن در بازی pubg

سخت‌ترین نقشه پابجی در حقیقت sanhok است. همچنین بهترین و ساده‌ترین نقشه پابجی Erangel نام دارد که با استفاده از آن می‌توانید رنکینگ خوبی در بازی به دست آورید. همچنین مپ Miramar و ویکندی نیز پس از سانهوک، در ردیف نقشه‌های سخت بازی پابجی به شمار می‌روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.