نمایشگر آیفون‌های جدید همیشه روشن خواهد ماند!

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد آیفون‌های جدید احتمالا به نمایشگرهایی مجهز خواهد بود که خاموش نمی‌شود و در ادامه به حفظ شارژ باتری نیز کمک می‌کند.

نمایشگر آیفون‌های جدید همیشه روشن خواهد ماند!

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد آیفون‌های جدید احتمالا به این قابلیت مجهز خواهند بود که همیشه روشن می‌ماند و همراه با آن به حفظ شارژ باتری نیز کمک بزرگی خواهد کرد.

در این راستا طبق گزارش‌های جدید مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ، آیفون ۲۰۲۱ احتمالاً مشابه اپل واچ مجهز به نمایشگری خواهد بود که همیشه روشن می‌ماند.

در این راستا گورمن در خبرنامه خود اشاره کرده عمر باتری آیفون‌های جدید ارتقا می‌یابد، بریدگی روی نمایشگر آن ها کوچک‌تر خواهد بود، قابلیت ضبط ویدیو بهتر می‌شود و رفرش ریت دستگاه‌ها نیز به ۱۲۰ هرتز می‌رسد. علاوه بر آن در سری جدید موبایل‌های اپل تراشه A۱۵ به کار می‌رود که سرعت بیشتری دارد.

این اولین بار نیست که انتشار گزارشی جدید به استفاده از نمایشگرهای همیشه روشن برای آیفون اشاره می‌کند. مکس وین باخ یکی دیگر از افشا کنندگان ویژگی‌های دستگاه‌ها اشاره کرد احتمالاً اپل در سال جاری از پنل‌های نمایشگر با فناوری LTPO در دستگاه‌هایش استفاده می‌کند. این شرکت قبلاً پنل‌های مذکور را در اپل واچ به کار برده است. این فناوری به طور فعال رفرش ریت نمایشگر ساعت هوشمند اپل را طوری تنظیم می‌کند تا شارژ دستگاه حفظ شود.

در گزارش خبرنگار بلومبرگ که به تازگی منتشر شده است نیز اشاره شده حداقل یکی از ۴ آیفونی که سال جاری عرضه می‌شود نمایشگر LTPO خواهد داشت. مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل نیز در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرده بود که آیفون‌های پرو جدید نمایشگر LTPO و رفرش ریت ۱۲۰ هرتز دارند.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.