شروع واکسیناسیون کارکنان بانک از هفته آینده

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌ها نشان می‌دهد که مجوز واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی کشور به وسیله وزیر بهداشت صادر شد و فرآیند واکسیناسیون این افراد از هفته آینده شروع خواهد شد.

شروع واکسیناسیون کارکنان بانک از هفته آینده

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد شورای هماهنگی بانک‌ها پیش از این در نامه‌ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارکنان بانکی را به وسیله وزیر بهداشت را خواستار شده بود.

در این راستا، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها به ایسنا اعلام کرد که آخرین مکاتبه برای دریافت واکسن کرونا مربوط به ارسال نامه به معاون اقتصادی رئیس جمهور است که طبق پیگیری‌های صورت گرفته این نامه در حال طی کردن فرآیندهای اداری خود در وزارت بهداشت است و همچنان پیگیر نتیجه این موضوع هستیم.

پس از ارسال نامه شورای هماهنگی بانک‌ها به معاون اقتصادی رئیس جمهور، او در تیر ماه به وزیر بهداشت درباره واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها نامه ارسال کرد.

این در حالی است که مسئولان بانک‌های دولتی و خصوصی از بی‌پاسخ ماندن نامه‌های ارسالی به منظور در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارکنان بانکی گله داشتند، شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی اعلام کرد: «وزیر بهداشت در نامه‌ای به معاون خود مجوز واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی کشور از هفته آینده را ارسال کرده است.»

در این نامه اعلام شده است که پیرو مکاتبات قبلی و با توجه به ظرفیت موجود واکسیناسیون کشور و آسیب پذیری کارکنان بانک‌ها به ویژه آنان که در تماس مستقیم با ارباب رجوع قرار دارند، شایسته است تربیتی در نظر گرفته شود تا واکسیناسیون این گروه از هفته آینده شروع شود.

در ادامه نامه مذکور اعلام شده است: «هماهنگی با مدیران بانک‌های دولتی و خصوصی، ثبت نام و استفاده از فضاهای مناسب در آن مجموعه به گونه‌ای که ضمن حفظ نظم در سرعت واکسیناسیون دیگر گروه‌های هدف تاثیرگذار نباشد، بسیار حائز اهمیت است.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.