اتصال به واتساپ با پروکسی امکانپذیر شد

مدیر واتس اپ با پیامی در توییتر با تبریک سال جدید میلادی از پشتیبانی واتساپ از پروکسی خبر داد

0 68
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیر واتس‌اپ خطاب به ایرانی‌ها: امکان اتصال به پیام‌رسان ما از طریق پروکسی ایجاد شد

ویل کت کارت، مدیر واتس آپ در پیامی در توییتر با تبریک سال نو میلادی گفت: «در حالی که بسیاری از ما با ارسال پیام به عزیزانمان در واتس‌اپ جشن گرفتیم میلیون‌ها نفر در ایران و جاهای دیگر هستند که همچنان از حق برقراری ارتباط آزادانه و خصوصی محروم هستند.»

او اعلام کرد که درحال حاضر واتس اپ امکان اتصال کاربران با پروکسی را فعال کرده است.

نحوه راه اندازی پروکسی در واتساپ

واتس اپ در بلاگ خود نوشت: انتخاب پراکسی به شما امکان می‌دهد ازطریق سرورهایی که توسط داوطلبین و سازمان‌های سراسر دنیا برای کمک به افراد جهت برقراری ارتباط آزادانه راه‌اندازی شده است، به واتساپ متصل شوید. اگر این توانایی را دارید که به دیگران کمک کنید متصل شوند، می‌توانید با نحوه راه‌اندازی پروکسی در بلاگ واتس اپ آشنا شوید.

همچنین واتساپ در بلاگ خود منتشر کرد کاربران می‌توانند با جستجو کردن در اینترنت و مراجعه به منابع مورد اعتماد برای اتصال به واتس اپ پروکسی پیدا کنند.

اتصال به پروکسی واتساپ در android و ios

واتس اپ اضافه کرد کاربران اندروید و آیفون با به‌روزرسانی اپلیکیشن خود ‌می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند. کاربران اندروید با رفتن به منو تنظیمات واتساپ در قسمت Storage and Data، با زدن گزینه Proxy آدرس پروکسی را وارد و ذخیره کنند. اگر اتصال موفق باشد علامت تیک نشان داده خواهد شد.

پروکسی واتس اپ فقط برای متن

واتس اپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حال حاضر پروکسی‌ها فقط برای ارسال پیام متنی کار می‌کنند و تماس‌های صوتی و تصویری و آپلود و دانلود مدیا (عکس و فیلم و فایل) را پشتیبانی نمی‌کند.

پروکسی واتس اپ برای متن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.